Egy időben rendezték meg a Kick-boksz Diákolimpia Döntőt és a Budapest Ökölvívó Bajnokságot

Gnyálin István vezetőedzőnek fel lett adva a lecke, hogy mindkét fontos eseményen ott legyen tanítványai mögött. A budapesti ökölvívó bajnokság Wágner Viviennek volt fontos állomás az ökölvívó pályafutásában, míg kick-boxos utánpótlásunknak a válogatottba kerülés első nagy megméretését jelentette a hétvégi diákolimpiai döntő.
Wágner Vivien első hivatalos bemutatkozása jól sikerült, mivel győzelmét követően több szakember elismerő gratulációját is begyűjtöttük, és megszereztük az 57 kg-os Budapest bajnoki címet. Az ökölvívás szövetségi kapitányai biztatásán kívül nagy elismerésnek számít Gedó György olimpiai bajnok elismerő nyilatkozata.
(Gedó György a magyar küldöttség tagja volt az 1968. évi mexikóvárosi, az 1972.
évi müncheni, az 1976. évi montreali és az 1980. évi moszkvai olimpiai játékokon. Az 1972. évi olimpián bajnoki címet nyert, megszerezve ezzel a nyári olimpiák történetének 101. magyar aranyérmét.) Büszkék vagyunk Vivienre. Gratulálunk.
Míg Vivien a kötelek között bizonyított, addig fiatal utánpótlástársai az Országos Diákolimpián a tatamin bizonyítottak.
Az összesítés 6 aranyérem, 4 ezüst és 6 bronzérem, ami kiváló eredmény és reménykeltőnek mondható a további hazai versenyek, a májusi szegedi világkupa és az őszi utánpótlás vb előtt.
Jó volt látni aranyérmeseink magabiztos, de kemény küzdelmeit és a többiek eredményes és dicséretes helytállását.
Aranyérmeseink: Elszaszer Dávid, Elszaszer Kitti, Vetor Attila, Vetor András, Farkas Julianna és Lukács Dániel. Ezüstérmeseink: Olajos Enikő (stop és light kategóriában), Vigmond Sándor, Demeter Fanni. Bronzérmeseink: Fésű Lajos, Gulyás Richárd, Ahmed Illiász, Gremen Petra, Elszaszer Kitti, Vigmond Sándor.
Gratulálunk a versenyzőknek és edzőiknek a szép sikerért, és köszönjük a .Szülői Fun Klub. Biztatását.